Вітаю Вас, Гість · RSS 26 June 2024, 01:17

Голи: Дорик Микола, Вергун Роман -3, Легета Михайло, Легета Назар -
"Реал" (Жуків) - "Куропатники" 0:3
Голи: Вуєк В. - 2, Джуровський А.
"Вільховець" - "Мечищів" 6:1
Голи: Олійник Ігор, Олійник Андрій, Мединський Ігор, Івасів Ігор, Олійник Василь, Цепкало Ігор -
08 травня
"Тростянець" - "Божиків" 0:4
***

Кількість матчів: 6
Кількість голів: 28
Середня результативність: 4,67
Кількість перемог: 6 (господарі: 2; гості: 4)
Кількість нічиїх: 0
***
Перші висновки - перші застереження
Відбулись матчі І туру чемпіонату району з футболу.
Минулорічний чемпіон ФК "Котів" не зміг вразити жодного разу ворота хлопців з Лапшина та ще й одного разу пропустив у власні - арбітр матчу Василь Буняк зафіксував перемогу гостей 0:1.
Голова федерації футболу Бережанщини Нестор Колодка, який був арбітром матчу в Курянах між місцевою ФК та "Галичиною" з Нараїва, зафіксував розгромні 6:2 на користь господарів ,хоча після першого тайму було 1:1.
Ще впевненіше здолали свого суперника вдома гравці ФК "Вільховець" - 6:1 зазнав фіаско ФК "Мечищів".
Під загрозою зриву був матч в Жукові між місцевим "Реалом" та ФК "Куропатники", бо ніяк не вдавалося знайти арбітра. В результаті довелось "перекидати" арбітра, що мав обслуговувати матч в Надрічному о 15.00. А в самому матчі впевнено - 3:0 - перемогли гості.
В останньому матчі неділі вболівальники побачили справжній футбольний спектакль з несподіваним фіналом. Початок матчу організованіше провели господарі, за що були винагороджені двома взяттями воріт суперника. Та схоже це тільки їх розхолодило, бо під завісу матчу вони вже змушені були стримувати атаки гостей, які після вирівнення становища хотіли досягти максимуму. І це їм вдалося: на 92-ій хвилині за гру рукою арбітр Роман Рудий вказав на 11-метрову позначку, і гості, можливо, незаслужено, реалізувавши пенальті, перемогли 3:2.
***

Фото і відео групи ФК "Вільховець"
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Перегляди: 870 | Автор: NADRICHNE | Дата: 12 May 2016 | Коментарі: (0)

Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог