Вітаю Вас, Гість · RSS 25 June 2024, 08:43

"Надрічне" - "Лісники" 2:3 (2:1)
Чемпіонат Бережанського району. 1 тур. 27 квітня 2016 року. Надрічне. 15:25.
Арбітр: РУДИЙ Роман
 Асистенти: БАРАН Володимир, БІЛИК

"Надрічне": БАЙ Тарас /воротар/ - САВЧУК Володимир, КОСТІВ Тарас, КРУК Сергій, БОЯНОВИЧ Володимир - ЛЕСЬКІВ Ігор /капітан/, САВЧУК Ігор (КАДУБЕЦЬ Назар, 19) -  ГАЛАБУДА Михайло (ДИДИК Віталій, 78), САВЧУК Михайло - ЛУПИНІС Олег - КІЧМАН Степан. Резерв: БАРАН Богдан, МИСЬКІВ Володимир, ГАЛУШКА Дмитро, ВАНЦА Володимир.
"Лісники": КУКУРУДЗА /воротар/ - СТАТКЕВИЧ, ПАВЛЮК В., ТИМКІВ В., СЕНИШИН В. (СЕМКІВ Р.), ВОЛКОВ, БОРДУЛАНЮК В., ДОБРЯНСЬКИЙ, ЯНЮК, ЧЕРВІН, БІЛИК.
Голи: 1:0 - САВЧУК Михайло (7); 2:0 - КІЧМАН Степан (10); 2:1 - ЯНЮК (23); 2:2 - ВОЛКОВ (69); 2:3 - ВОЛКОВ (90+2, з пенальті)
Попередження: САВЧУК Михайло (38); КАДУБЕЦЬ Назар (60)
Вилучення: КАДУБЕЦЬ Назар (68, друге попередження)

Перший офіційний матч "Надрічного" в сезоні-2016 згадуватимуть ще дуже довго. Бо це був справжній футбольний  спектакль... під назвою "Наперекір" чи "Шкереберть".
Наперекір раз - заміна судді. Прикро, що через чиюсь недбалість Володимир Дуда - арбітр, який мав обслуговувати звітний поєдинок в підсумку в авральному порядку опинився в рідному Жукові де працював на ішій грі першого туру "Реал" - "Куропатники". А поєдинок нашої команди вже вп'яте (!) поспіль судив Роман Рудий.
Наперекір вдруге - сітки воріт. Це ж треба - замовили, оплатили, але забрати з Бережнського відділення "Нової пошти" спеціально виготовлений у патріотичних кольорах комплект нових сіток для футбольних воріт в суботу вже не змогли. Добре, що хлопці з Жукова погодились позичити піся закінчення свого матчу сітки, чим виручити неабияк виручили нас. Правда, початок матчу в Надрічному трохи відтермінувався.
Наперекір втретє - час початку матчу.  Такої кількості глядачів вже дуже давно не було на домашніх поєдинках команди в червоних футболках. Було б непогано і всі наступні зустрічі "Під костьолом" проводити починаючи з 15 години.
Наперекір вчетверте - 2:0 на 10 хвилині.  Несподівано для всіх "Надрічне" провело просто феноменальну стартову десятихвилинку. Спершу Олег Лупиніс виконав штрафний удар майже з лінії карної зони - голкіпер суперника руками м'яч вибив прямо на ногу Михайла Савчука - 1:0! Через три хвилини удар-навіс з лівого флангу став злочасним для воротаря Кукурудзи, який  ногою відбив шкіряну кулю на настирливого Степана Кічмана - без шансів - 2:0!! Феєрія!!!
Наперекір вп'яте - травма ключового гравця.  На дев'ятнадцятій хвилині нашому креативному опорному півзахиснику добряче зацідили по нозі. Крик. Біль. Кров. І заміна, яка стала ключовою...
< ... Читати далі »
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Перегляди: 1208 | Автор: NADRICHNE | Дата: 26 April 2016 | Коментарі: (0)

Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог