Flag Counter

Швидке спілкування

Вітаю Вас, Гість · RSS 29 June 2024, 03:02

Головна » 2017 » Червень » 12

"Енергія" (Надрічне - Жуків - Бережани) - "Лапшин" 1:0 (матч не був дограний - на 33 хвилині команда "Лапшин" самовільно покинула поле)
Відкритий Кубок Бережанського району - 2017. 1/4 фіналу. Повторний матч.
11 червня. Надрічне.
Арбітр: МИКОЛИШИН Назар /Бережани/
Асистент арбітра: КРУК Сергій /Урмань/
"Енергія": БАЙ Тарас /воротар/ - БРИДУН Володимир, ЛЕСЬКІВ Ігор, САВЧУК ІгорІВАСІВ Василь - БОЯНОВИЧ ЮрійКИЯК Віталій /капітан/ ДИДИК Віталій,  КОЗАК Олег КУКУРУЗА Юрій -  САВЧУК МихайлоРезерв: СТЕФАНИШИН АндрійСЕМЕГЕН Олег, КРУК Сергій, СУХІНСЬКИЙ Захар, НЕДІЛЬСЬКИЙ Володимир, ГАЛУШКА Дмитро, ВІЯТИК Руслан.
Гол: 1:0 - САВЧУК Михайло (33).
Крайній матч в Надрічному відбувся в 30 жовтня 2016 року.  Це був холодний та дощовий день. І суперник "Надрічного" чомусь зовсім не хотів проводити поєдинок заключного туру першості. Але все-таки зіграли і завдяки перемозі 3:2 господарі посіли дев'яте підсумкове місце.
...Через 253 дні футбол повернувся в Надрічне (так міг і раніше, але матч другого туру на прохання "Галичини" зіграли в Нараєві). І що символічно опонентом наших хлопців знову став "Лапшин". На жаль, без непорозумінь також не обійшлося.
Були версії, що "Лапшин" просто не приїде на календарну гру, адже два тижні тому вони не з'явились в Котові на поєдинок з "Єдністю". Але ТАКОГО, що трапилось під час звітного матчу не міг передбачити ніхто.
До перерви "на водопій" в середині тайму все було спокійно. В господарів було кілька намагань забити, але, скажімо, ні у ... Читати далі »
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Перегляди: 866 | Автор: NADRICHNE | Дата: 12 June 2017 | Коментарі: (0)

Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог