Вітаю Вас, Гість · RSS 26 June 2024, 14:44

Як і годиться в Чистий четвер було проведено масштабне прибирання та благоустрій території села від сміття, бруду і пилу, що накопичилися за зиму.
В акції взяли активну участь працівники всіх установ Надрічного.
Дуже хочеться, щоб побілені бордюри чи пофарбована автобусна зупинка були постійно прибраними і чистими, а сміття більше не з'являлося  на головній площі села.
ЛЮДИ, ДБАЙТЕ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ!
І завжди пам'ятайте: "Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять"!

Категорія: Інфраструктура. Благоустрій | Перегляди: 1062 | Автор: NADRICHNE | Дата: 17 April 2014 | Коментарі: (0)

Надрічнянська загальноосвітня школа найкраще грає у футбол!
Сьогодні у вирішальному етапі першості Бережанщини наші хлопчики і дівчатка були неперевершеними.
За оригінальним регламентом, команди грали 9х9  два тайми по 10 хвилин.
В першому сьогоднішньому матчі Надрічне зустрілося з Біщем.
Ворота нашої команди захищав Дмитро ГАЛУШКА. Пару центральних захисників склали Володимир ВАНЦА та Руслан СВЯТИЙ. За правий фланг оборони відповідала Любов СОРОКА, а за лівий - Марія Клиш. В центрі поля господарював Андрій Маланчук, а на краях - Володимир МИКОЛИШИН та Михайло (Олегович) БАРАН. На вістрі атак був Назар КАДУБЕЦЬ.
Після двох зіграних таймів жодній з команд не вдалось відзначитись. А в серії післяматчевих пенальті Надрічне виявилось влучнішим: Святий, Маланчук, Миколишин й Кадубець не схибили, а суперники двічі не змогли перехитрити нашого воротаря. Отож, 0:0 і 4:2 в лотереї.
Другим суперником Надрічнянської школи були однолітки з Божикова, які в першому турі розгромили Шибалин (3:0).
На 6 хвилині гри з передачі Андрія Маланчука відзначився Назар Кадубець. А згодом після виконання штрафного ці два футболісти помінялися ролями.
За хвилину до завершення матчу суперники, граючи в меншості (вилучення за дві жовті картки отримав лідер команди Ярослав Зелінський), таки зуміли засмутити нашого голкіпера - 2:1. Правда, цей пропущений м'яч став єдиним за два змагальні дні.
В протистоянні з Шибалином  два ефектні удари з-за меж карної зони Назара Кадубця (на 4 і 18 хвилинах) досягли мети.
Впродовж цих поєдинків на поле бережанського стадіону у червоно-чорних футболках також виходили Віта БАРАН, Володимир МИСЬКІВ, Ігор РИБІЙ, Тарас БЕЗРУЧКО та  Михайло (Ігорович) БАРАН.

Почергово перегравши впродовж двох ігрових днів Підвисоке (3:0), Біще (0:0 і 4:2 в серії пенальті), Божиків й Шибалин Надрічне закомомірно стало чемпіоном Бережанського району серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів.
"We are the champions - my friends"! Мабуть, і теперішнє юнацтво знає цю знаменну пісню "Queen", яка так актуальна у даному випадку.
Вже наприкінці квітня на наших хлопців і дівчат вже чекають міжрайонні двобої.
А зараз: Браво! Бравіссімо!!

Більше фото з виступів Надрічного в Чемпіонаті шкіл Бережанщини Ви можете переглянути ТУТ.

Категорія: Школа | Перегляди: 1037 | Автор: NADRICHNE | Дата: 17 April 2014 | Коментарі: (0)

Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог