Вітаю Вас, Гість · RSS 26 June 2024, 14:46

"Надрічне" - "Будівельник" (Підвисоке) 3:2 (1:1)
Кубок Бережанського району. 1/8 фіналу. Перший матч
06 квітня. Надрічне. 13:05
Арбітр: ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ Степан (Бережани)
Асистенти арбітра: БАЙ Тарас (Надрічне), ЯЦИШИН Олег (Підвисоке)
"Надрічне": ОБЕРСЬКИЙ Михайло /воротар/, МАЗІКОВСЬКИЙ Тарас, ЛЕСЬКІВ Ігор, САВЧУК Ігор, САВЧУК Володимир, КУКУРУДЗА Юрій, КІЧМАН Степан, САВЧУК Михайло, ГАЛАБУДА Михайло (ЛУПИНІС Олег, 46), БУНЯК Михайло /капітан/, СТЕФАНИШИН Андрій. Резерв: КОЗАК Олег, БАРАН Роман, БАЙ Тарас.
"Будівельник: ДОРИК Володимир /воротар/, МАКАРОВ Тарас, ДОРИК Богдан, ЦІХОВСЬКИЙ Павло, ЛЕГЕТА Назар, ГРИНКЕВИЧ Тарас, МАКАРОВ Олег, РЕХЛЕВИЧ Андрій, ЦИЦОНЬ Максим /капітан/, ВИШНІВЕЦЬКИЙ Володимир (КОЗАЧОК Микола), ГРИНКЕВИЧ Назарій. Резерв:  ХИЛЯК Олег.
Голи: 0:1 - ЦИЦОНЬ Максим (9), 1:1 - МАЗІКОВСЬКИЙ Тарас (45), 2:1 - САВЧУК Михайло (49), 3:1 - МАЗІКОВСЬКИЙ Ігор (54), 3:2 - ГРИНКЕВИЧ Назарій (76).
Попередження: САВЧУК Ігор -
Вилучення: ДОРИК Володимир (84, фол останньої надії)

Новий футбольний сезон в Надрічному офіційно відкрито!
Про перший тайм кубкового двобою можна написати всього три слова: сумбур, вітер, розбрат.
Доволі чисельна місцева публіка очікувала побачити явно не таку банальну біганину за м'ячем, який вітер відносив куди хотів.
Вже на 9 хвилині наші захисники привезли гол у власні ворота.
Після цього нагод забити не було ні в господарів, ні гостей.
Апофеозом, кульмінацією, квінтесенцією комедії під назвою перший тайм гри "Надрічне" - "Будівельник" стала 45 хвилина. Коли голкіпер суперника Володимир Дорик, який сам спокійно стояв у штрафному майданчику, не зумів влучити по м'ячу, що несильно вибив наш захисник - легіонер із сусіднього села Тарас Мазіковський. Мяч так повільно закотився в сітку воріт! Гол - 1:1! Сміх, сміх, сміх!!!
В перерві у складі нашої команди замість Михайла Галабуди вийшов Олег Лупиніс.
Перші десять хвилин другої половини матчу "Надрічне" провело просто відмінно. Активність на лівому фланзі атаки двічі принесла свої плоди.
Спершу Михайло Савчук влучно пробив з кута карної зони і м'яч від правої стійки застрибнув у сітку. 2:1!!!
А через п'ять подачу від кутового прапорця від Михайла Буняка вдало замкнув головою Тарас Мазіковський. 3:1!!! Дубль центрального захисника в першім офіційнім матчі за "Надрічне"!
Далі гра перестала бути ефективною. Всі передачі нашої команди йшли на правий фланг і атака щоразу згасала.
А після болючого зіткнення у центрі поля Ігора Савчука з футболістом ... Читати далі »
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Перегляди: 1204 | Автор: NADRICHNE | Дата: 06 April 2014 | Коментарі: (0)