Вітаю Вас, Гість · RSS 28 September 2024, 23:25

Головна » 2016 » Березень » 28 » Вільна поразка
17:24
   Вільна поразка

"Лапшин" - "Надрічне" 2:0 (1:0)
Товариський матч. 27 березня 2016 року. Лапшин. 12:20.
"Надрічне": КІЧМАН Степан /воротар/ - СЕМЕГЕН Олег, КУКУРУДЗА Юрій, КОСТІВ Тарас, САВЧУК Володимир, САВЧУК Ігор, КРУК Сергій, ЛЕСЬКІВ Ігор, ДИДИК Віталій (БАРАН Богдан, 84), КАДУБЕЦЬ Назар (БАРАН Михайло, 46), САВЧУК Михайло /капітан/.

Контрольні матчі дозволяють перевіряти кадровий потенціал команди, вносити різноманітні корективи та впроваджувати новинки, при цьому не зважаючи на результат.
Через два тижні після домашньої гри - в якій забивали винятково Савчуки (Ігор, Володимир та Михайло) - "Надрічне" провело повторний товариський поєдинок з "Лапшином".
Перше на що звернула увагу наша делегація це стан футбольного поля: половина вкрита травою, а на іншій помітні чималі ділянки твердої землі. Не дивно, що під час матчу м'яч неодноразово дивним чином відбивався від поверхні.
"Лапшин" забив двічі. На 14 хвилині м'яч перетнув лінію воріт після розіграшу вільного удару в межах штрафного майданчика. А за хвилину до кінця основного часу чудо-гол вдався капітану місцевої команди - потужним ударом метрів мало не з тридцяти влучив у дальню "дев'ятку". (Важко спрогнозувати, чи зі ста нових спроб в гравця суперників вийшло б щось схоже на цей момент).
Проте гра Степана Кічмана цього дня була не лише ефектною (він завжди любить створити щось незвичне), але й ефективною. Безумовно він був найкращим у складі обох команд.
"Надрічне" забило свій гол на початку другого тайму. Наш капітан Михайло Савчук класно прийняв м'яч і пробив красиво, але трішечки випередив події - півтораметровий офсайд.
3:4+0:2=3:6... Віримо, що вже в рамках офіційних змагань 2016 року арифметика протистояння "Надрічне" - "Лапшин" буде значно іншою...
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Переглядів: 855 | Додав: NADRICHNE | Теги: ФК Надрічне, футбол | Рейтинг: 0.0/0