Вітаю Вас, Гість · RSS 29 September 2024, 03:27

Головна » 2014 » Червень » 29 » Важкенька, поганенька, але перемога

Чемпіонат Бережанського району. 7 тур.
29 червня. Надрічне. 13:25.
Арбітр: БУНЯК Віталій (Бережани)
Асистент: БАРАН Володимир (Надрічне)
"Надрічне": БАЙ Тарас /воротар/ - САВЧУК Володимир, ЛЕСЬКІВ Ігор, БОЯНОВИЧ Володимир, БАРАН Роман, СТЕФАНИШИН Андрій, БУНЯК Михайло /капітан/, ШЕВЧИШИН Михайло, САВЧУК Михайло, КІЧМАН Степан, ЛУПИНІС Олег. Резерв: ДИДИК Віталій
"Божиків": ГЛОВА Михайло /воротар/ - КУДЛА Мирослав, ПОТУРАЙ роман, ЧІЧКА Орест, КОБІЛЬЧАК Андрій, ІВАНЧИШЕН Олег, СУРОВЕЦЬ Богдан, ГЛОВА Любомир /капітан/, ЯСІНСЬКИЙ Назар, ГЛОВА Юрій, ЗЕЛІНСЬКИЙ Ярослав
Голи: 0:1 - ГЛОВА Юрій (37), 1:1 - КІЧМАН Степан (57), 2:1 - ЛУПИНІС Олег (73), ШЕВЧИШИН Михайло (89)

Перед матчем в авральному порядку орендували сітку воріт та насипали тирсою розмітку.
"Божиків" дещо запізнився. І все ніби було готово до початку гри, як виявилось, що десь загубились прапорці для лінійних арбітрів. Поступили креативно: дали асистентам по футболці, якими вони й розмахували впродовж гри.
Перший тайм проходив ніби в центрі пустелі, де ніколи не дме вітер і час завмер назавжди. А команди, складалось враження, відбігали перед стартовим свистком більше, ніж вчора Бразилія та Чилі разом взяті. І, найдивніше, що всю цю возню в осередку майданчика постійно вигравали футболісти з Божикова.
Моменти виникали, але по суті окрім двох непоганих нагод господарів, справжньої гостроти не було.
Ставало все більш млосно... І наші захисники в доволі простому ігровому епізоді так навибивали м'яч, що він спершу влучив у поперечину, а після кількох дивних верхових дуелей, від Юрія Глови таки влетів у ворота - 0:1.
В перерві ні наші футболісти, ні вболівальники, які незважаючи на літній храмовий празник, зібралися побачити якісну перемогу "Надрічного" над аутсайдером змагань, не розуміли що трапилось. Панував сум і розчарування.
В другому таймі гравці атаки господарів (Степан Кічман, Олег Лупиніс, Михайло Савчук) почали грати швидше і ширше, тим самим проходячи центр поля.
Повіяв легенький вітерець в бік воріт суперника, і наші атаки ставали все більш частими та небезпечними.
На 57 хвилині Степан Кічман діагональним ударом спрямував м'яч у правий нижній від голкіпера кут - 1:1!
Стало веселіше.
І на 73 хвилині у схожому стилі, але з іншого кута штрафного майданчика, забив Олег Лупиніс. М'яч пройшов скрізь дірку біля лівої стійки, і суддя справедливо вказав на центр - 2:1!!
Йшли обопільні атаки, які виникали через невдалі дії оборонців, і кожна з команд мала по декілька можливостей підкоригувати цей хиткий рахунок. Тому на полі панувало нервове хвилювання.
Приємно, що наприкінці матчу удар Михайла Шевчишина у незахищений голкіпером лівий кут став гольовим - 3:1!!!
...Перемога! Важка, вимучена звитяга при доволі посередній грі.
Що ж після першого кола Чемпіонату Бережанщини - 2014 в "Надрічного" вісім здобутих балів та шосте місце.

Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Переглядів: 1094 | Додав: NADRICHNE | Рейтинг: 0.0/0