Вітаю Вас, Гість · RSS 26 June 2024, 14:57

На свято Зіслання Святого Духа (П'ятдесятниці, Трійці) в центрі Надрічного було освячено оновлену пам'ятку, поставлену на честь Незалежності України - статую матері Божої, яка тепер нагадує капличку.
Отець Зеновій у вітальному слові сказав, що капличка стане справжньою окрасою села та подякував спонсору облаштувальних робіт Володимиру Кадубцю і майстрам, які працювали над проектом.
Далі був подячний молебень до Матері Божої та концерт дівчаток школи.

Більше фото з освячення оновленої пам'ятки Ви можете переглянути ТУТ.

***
Дещо про історію пам'ятки Ви можете прочитати ТУТ.

Категорія: Церква. Духовність | Перегляди: 966 | Автор: NADRICHNE | Дата: 08 June 2014 | Коментарі: (0)

"Надрічне" - "Вільховець" 3:3 (3:2)
Чемпіонат Бережанського району. 4 тур.
08 червня. Надрічне. 13:15.
Арбітр: ДУДА  Володимир (Жуків)
Асистенти: БАРАН Володимир (Надрічне), НИКОЛАЙСЬКИЙ Ярослав (Вільховець)
"Надрічне":  КІЧМАН Степан /воротар/ - САВЧУК Володимир, ЛЕСЬКІВ Ігор, БЕРБЕЦА Сергій, КУКУРУДЗА Юрій - БУНЯК Михайло /капітан/, ШЕВЧИШИН Михайло (КОВАЛЬЧУК Петро, 66),  БОЯНОВИЧ Володимир (БАЙ Тарас, 81) - САВЧУК Михайло, СТЕФАНИШИН Андрій - ЛУПИНІС Олег. Резерв: БАРАН Роман, ДИДИК Віталій, МАЗІКОВСЬКИЙ Тарас, БАРАН Тарас, ГАЛАБУДА Михайло.
"Вільховець": ОЛІЙНИК Віктор, ОЛІЙНИК Роман (МИСЬКІВ Василь), ЦЕПКАЛО Василь, ЦЮПЕРА Андрій, МЕЛЬНИК Степан, ІВАСІВ Ігор, ОЛІЙНИК Ігор, ХАРИШИН Ігор (НОВІЦЬКИЙ Ігор), ЦЕПКАЛО Ігор (ЦЮПЕРА Василь), КУЛАКОВ Ігор (ОЛІЙНИК Андрій), ГОЦУЛ Василь
Голи: 1:0 - ШЕВЧИШИН Михайло (9), 2:0 - ЛУПИНІС Олег (15), 3:0 - СТЕФАНИШИН Андрій 27), 3:1 - ІВАСІВ Ігор (33), 3:2 - ГОЦУЛ Василь (43), 3:3 -  ГОЦУЛ Василь (58)

Ілюзія 1: 3:0 по ходу гри - це перемога. Вже на 27 хвилині наша команда дуже впевнено вигравала, але в підсумку 3:3.

Ілюзія 2: малюнок гри не зникає. Перші півгодини гри "Надрічне" провело просто відмінно: кожна атака завершувалась ударом в напрямку воріт, але згодом вся цілісність, злагодженість та продуманість дій повністю зникла.

Ілюзія 3: перерва "на воду" - відновлення сил. Десь на хвилині тридцятій спекотного матчу гравці команд попросили арбітра про паузу. Через сотню секунд гра поновилась, але наші футболісти чомусь повернулися якимись втомленими.

Ілюзія 4: заміни проводяться тільки після зупинки гри. На початку другого тайму Степан Кічман зафіксував м'яч в руках і через дві-секунди "Вільховець" проводить... заміну. Таким чином наш воротар десь півхвилини, в повному нерозумінні, протримав м'яч в руках.

Ілюзія 5: груба гра та неспортивна поведінка караються жовтими картками. Ймовірно, "Вільховець" - це найголосніша команда Бережанщини. Кожен епізод супроводжувався цілою плеядою агресії та нецензурщини. Але за ці коментарі, як за грубу гру, ніхто не отримав попереджень.

На червоних футболках "Надрічного" вперше з'явились номера (жовті з чорним ободком). Щоправда ще не на всіх. Водночас у "Вільховця" навіть прізвища нанесені на форму. Біла заздрість..
Перші півгодини наша команда провела чудово і ефективно. І три удари нанесені з квадрата біля правого краю штрафного майданчика принесли шалену радість:
1:0 - неприкритий суперниками Михайло Шевчишин, приборкавши м'яч,  красивим обвідним ударом поцілив під ліву стійку;
2:0 - атака нашої команди захисники очікують передачу на Олега Лупиніса, який знаходився найближче до воріт, але м'яч адресовано на правий фланг. Де Андрій Стефанишин здійснив рей ... Читати далі »
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Перегляди: 1255 | Автор: NADRICHNE | Дата: 08 June 2014 | Коментарі: (0)

Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог