Матч "Божиків" "Галичина" (Нараїв) перенесено

Кількість перемог: 5 (господарі: 4; гості: 1) [37 (господарі: 17; гості: 14]
Кількість нульових нічиїх: 0 [0].

***
"Куряни" - "Реал" (Жуків)
"Пекельний футбол"
У VI турі чемпіонату району з футболу команда Реал-Жуків вирушила в гості до Курян. На чергову гру відправилось 13 бійців і знову ж таке без воротаря. Насамперед, хотілося б сказати кілька слів про організацію матчів, які відбуваються о 13 годині. В таку спеку не то, що грати у футбол не бажано, а й просто сидіти під сонцем; або кожній команді тре мати хотя б 6-7 рівноцінних замін. "Але то таке..."
Приємно здивувало в Курянах те, як сільський голова привітав команди і своє село зі святом, а також гімн України перед стартовим свистком. В перші хвилини ніхто з команд не мав відчутної переваги. А близько 10 хвилини у наші ворота залітає доволі дурний гол. Все просто: швидке вкидання м'яча з аута і удар з боку від штрафної- м'яч прошиває воротаря, влітаючи під перекладину! В наступні 20 хвилин наша команда виглядає значно активніше і створює кілька реальних нагод для взяття воріт суперника. Можна відзначити прориви Семківа Назара та Віталіка Кияка практично на пусті ворота, але обробляючи м'яча на "горбах" - моменти були втрачені (в 2 випадку Легета Михайло жорстоко в'їхав збоку у ногу нашого капітана; все обійшлося для господарів лише жовтою карточкою). Також можна пригадати удар Семківа Н. з кутового - м'яч поцілив в поперечку і по зрадницьке вилетів в поле. Натомість Куряни забивають підряд 2 голи. Спершу захисники не розібрались хто кого тримає під час штрафного з центру поля і Легата Т. проштовхнув м'яч у напрямку воріт ( Віятик Руслан його на лінії вколотив у ворота). А дальше пройшла розрізна передача у нашу штрафну і удар з виходу віч -на- віч - гол, третій...
У 2 таймі у рамку воріт став Бридун Володимир (у першому стояв Старко Дмитро). Команда Куряни знову ж більше тримала м'яча, старалась розіграти якісь цікаві комбінації. Переломним моментом могла стати 25 хвилина 2 тайму, коли через неузгодженні дії захисту і воротаря Тарас Лещишин прокинув м'яч на пусті ворота. Воротар господарів сфолив і отримав червону карточку + пенальті. Пенальті чітко реалізував Назар Семків, розвівши воротаря і м'яч по різних кутах. Дальше Реал-Жуків великими силами пробував забити ше голи, але захисники Курян при любій нагоді довбенили той м'яч по городах ( мабуть з 10 хвилин з часу, що лишився до кінця гри, мяч провів за лінією поля). Можна відзначити кілька цікавих проривів у ці хвилини у діях нашої команди, а також удари зі штрафного та кутового. Натомість, Куряни забили 4 гол: винос м'яча на нашу половину, захисники не розібрались хто йде крити нападника і той технічно перекидає м'яча через нашого воротаря( варто відзначити, шо кілька разів Бридун В. класно страхував нашу оборону в 2 таймі та відбивав небезпечні удари суперників).
Отже, перемога госпадарів 4-1.
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Переглядів: 923 | Додав: NADRICHNE | Теги: ФК Надрічне, сезон 2016, футбол, чемпіонат 2016 | Рейтинг: 0.0/0