Вітаю Вас, Гість · RSS 29 September 2024, 01:26

Головна » 2017 » Травень » 24 » 2+2: гольова арифметика Савчуків
"Лапшин" - "Енергія" (Надрічне - Жуків - Бережани) 2:4 (1:2)
Відкритий Чемпіонат Бережанського району - 2017. 3 тур.
21 травня. Лапшин.
Арбітр: КУРАШ Богдан
Асистент арбітра: БАРАН Володимир /Надрічне/
"Енергія": КРУК Сергій /воротар/ - БРИДУН Володимир, ІВАСІВ ВасильБУНЯК Тарас, ГАЛУШКА Дмитро (СТАРКО Дмитро) - КАДУБЕЦЬ Назар, БОЯНОВИЧ Юрій НЕДІЛЬСЬКИЙ Володимир (ВІЯТИК Руслан), КОЗАК Олег (СУХІНСЬКИЙ Захар) САВЧУК Ігор - САВЧУК Михайло /капітан/Резерв: БАЙ Тарас, КИЯК ВіталійСЕМЕГЕН Олег.
Голи: 0:1 - САВЧУК Ігор; 1:2 - САВЧУК Ігор; 1:3 - САВЧУК Михайло; 1:4 - САВЧУК Михайло
Попередження: САВЧУК Михайло, САВЧУК Ігор, БОЯНОВИЧ Юрій, ВІЯТИК Руслан.

Третій поспіль виїздний поєдинок для "Енергії" в рамках першості краю вийшов надміру психологічно насиченим.
Перелічимо кілька основних факторів:
- однобічне суддівство (лише дивом кількість падінь гравців господарів не дорівнювала числу штрафним призначеним в бік гостей);
- геть неврівноважена оцінка гравцями "Лапшина" подій на полі (чого лише вартий пресинг лайнсмена після першого пропущеного м'яча);
- засилля стандартних положень біля воріт Сергія Крука (такої кількості кутових не було за перші чотири поєдинки об'єднаної команди, навіть якшо взяти все назагал; про штрафні - читайте вище);
- злива (впродовж майже всього другого тайму панувала могутня весняна злива).
Охарактеризуємо перебіг побій:
Перший тайм: "Лапшин" зі стандартів прагне надійно "обліпити" штрафний майданчик "Енергії". Періодично з'являється гострота, яка поєднується з неспортивною словесною агресією. Захисники господарів майже постійно перебувають на центральній лінії, а воротар чомусь губить свої володіння.
Другий тайм: Погода зіпсувалась. Після третього гола на полі гра була зроблена. В Лапшина окрім вільних падінь та бурхливих коментарів по-суті нічого не виходило.
Змалююємо епізоди із забитими м'ячами:
0:1 - два Савчуки, скористались необачністю захисту суперника в лінію вибігли на одинокого воротаря, який теж  чомусь далеко вийшов вперед. І якщо удар Михайла голкіпер ще відбив, то контрольний постріл Ігоря, що стрімголов набігав, прийняла на себе сітка порожніх воріт.
1:1 - штрафний по центру неподалік карної зони: потужний удар - метушня - гол.
1:2 - походеньки воротаря "Лапшина" - сміливий акцентований удар ледь не з центра поля і м'яч опустився у сітку.
1:3 -  Михайло Савчук виконує штрафний, стовпотворіння партнерів і суперників, і шкіряна куля від рук голкіпера перетинає заповітну лінію.
1:4 - гол майстра: капітан-бомбардир вибігає в швидку контратаку, легко обігрує воротаря і невимушено доставляє ігровий снаряд до цілі.
2:4 - штрафний по центру неподалік карної зони: потужний удар - метушня - рикошет - гол.
Окреслимо майбутні горизонти:
- шість набраних балів в трьох виїздних поєдинках - дуже пристойний показник;
- перший домашній поєдинок чемпіонату "Енергія" проведе в останню неділю травня в Жукові проти "Мечищева";
- після п'яти-шести календарних днів поділ на групи лідерів та аутсайдерів стане стійким, і є всі шанси бути серед кращих.
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Переглядів: 795 | Додав: NADRICHNE | Теги: Чемпіонат 2017, футбол | Рейтинг: 0.0/0