"Тростянець - Божиків" - "Вільховець" 5:2
"Лапшин" -  "Енергія" (Надрічне - Жуків - Бережани) 2:4
"Галичина" (Нараїв) - "Єдність" (Рибники) 0:3

Кількість перемог: 5 (господарі: 2; гості: 3) [14 (7; 7)]
Кількість великих перемог: 3 [9]
Кількість нічиїх: 0 [1]
***
"Куряни" після двох стартових погромів із загальним рахунком 1:22 сповна відігралися (9:0) на головному невдасі поточного чемпіонату "Рибникам". Дебютант турніру за три поєдинки пропустив 44 (сорок чотири(!)) - по 14,60 в середньому(!!!)) "сухих" м'ячі.
Незвично бачити внизу таблиці - та ще й з нулем набраних очок - "Вільховець"...
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Перегляди: 814 | Автор: NADRICHNE | Дата: 21 May 2017 | Коментарі: (0)

2 тур на прохання команди "Галичина" перенесли грати у Нараїв. Місцеву команду в абсолютній більшості представляють приїжджі хлопці із Тернополя. Можна із заздрістю подивитись за організацією матчу та допомогою тамтешній команді від їх сільського голови.
1 тайм господарі набагато краще володіли м'ячем, прагнули якомога швидше забити голи. "Енергія" пропустила тричі. 1 м'яч з явного офсайду(привіт боковому нараївському, який взагалі не піднімав нічого), 2 - із стандарту, помилився на виході голкіпер; 3-й прилетів після втрати м'яча в середній зоні. Гості наприкінці тайму мали хороші виходи на ворота Савчуків (Міші та Ігоря), але все без результативного завершення.
2 тайм вже пройшов в рівнішій грі, спокійному темпі, м'яч явно не хотів летіти у сітку господарів після "енергетичних" ударів (батюшка явно шось знав, як кропив поле перед грою))). Деколи проходили вже цікаві комбінації, але гостям трішки не хватало останнього пасу. Гол забили із пенальті, яке реалізував Михайло Савчук. Могли залетіти ше м'ячі, але не судилось. Що ж до "Галичини" - запам'ятався дальній удар біля 9-ки та разок нападник Галичини провірив на міцність воротаря гостей, зарядивши в коліно...
Продовжується виїзна серія Енергії, дальше їдем у Лапшин.

Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог