Швидке спілкування

Вітаю Вас, Гість · RSS 26 June 2024, 01:10

Головна » 2020 » Серпень » 28

День вдався!
"Надрічне" на ІІІ турнірі з міні-футболу Кубок Незалежності, що відбувся 28 серпня 2020 року в Рогачині на новоствореному місцевим підприємцем Андрієм Піцанем стадіоні, виступило воістину славно.
Наша КОМАНДА завоювала призові, грамоти, статуетки і КУБОК!!!!
22. ВАНЦА Віталій

В груповому турнірі "Надрічне" та "Лісники" почергово здолали "Куропатники-Ветеран" (6:0 та 3:0).
Назарій Кадубець на першій хвилині відзначився, згодом взяття воріт оформили Михайло Савчук /двічі/, Віталій Ванца та Іван Савчук. Окремо слід виділити Олега Матвіїва: вийшов на заміну - два дотики до м'яча - гол!
На церемонії відкриття стадіону і турніру лунали вітальні слова. Загальне виконання національного гімну.
Нульова нічия в очній зустрічі фаворитів групи 3 цілком влаштувала "фіолетових", хоч в першому таймі вони значно переважали суперників, але не реалізовували навіть "сто п'ятсот" відсоткові моменти.
4 очки, перше місце і єдина перепустка в фінальний етап Є!
В четвірці кращих все було цікаво, і перед останнім туром кожна команда могла посісти будь-яке місце.
Стартували невдало. "Куропатники-2" підсилені Павлом Олійником забили в кожному з таймів, а ми - лише перед фінальним свистком (Михайло Савчук).
А в другому турі увага усіх присутніх була сконцентрована на єдиному матчі (як з'ясувалось, окрасі турніру): "Хатки" - "Надрічне". Було феєрично. Василь Шведецький у воротах був неначе дуже пластична стіна - нейтралізовував все! Іван Савчук продерся лівим флангом, віддав повз голкіпера суперників і Володимир Лаврів з усього бажання з лічених сантиметрів пробив у заповітну сітку - ГОЛ! Вистояли... ПЕРЕМОГА!
Заключна гра. Поточне друге місце - З очки. В першому таймі Михайло Савчук забиває, але далі від лідера "Нараєва" Богдана Дзюли пропустили двічі.
ТРЕТЄ МІСЦЕ!!! (В 2018 році були четвертими...)
Церемонія нагородження... Голова Бережанської районної федерації футболу оголошує, а організатор змагань нагороджує команди та кращих гравців.
Серед гравців "Надрічного" виокремили Івана Савчука.

Не було рівних серед всіх учасників турніру двом системоутворюючим гравцям нашої команди. Жартують, що в  фіолетовій формі на невеликих майданчиках всі мають робити дві речі: не давати пробивати по воротах Шведецького і віддавати м'яч вперед шукаючи атакувальну міць Савчука. Василь постійно майстерно рятує, а Михайло завжди знайде нагоду відзначитись.
Отже, Василь Шведецький став кращим воротарем (як і в футзальн ... Читати далі »
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Перегляди: 729 | Автор: NADRICHNE | Дата: 28 August 2020 | Коментарі: (0)

Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог