Вітаю Вас, Гість · RSS 28 June 2024, 20:55

Відкритий Чемпіонат Бережанського району. 10 тур.
02 вересня 2018 року. Надрічне. 13:10
Арбітр:  БУНЯК Василь
Асистенти арбітра:  БАРАН Володимир, ЗАХАРКІВ Андрій
"Надрічне":  ГАЛУШКА Дмитро /воротар/ - 8. БЕРБЕЦА Сергій, 4. РУДИЙ Роман, 2. КИЯК Віталій, 13. СЕМЕГЕН Олег - 3. КУКУРУДЗА Юрій, 5. БОЯНОВИЧ Юрій (16. САВЧУК Іван, 86) - 14. ГАЛАБУДА Михайло (9. ШАГАЙ Назар, 80), 6. КОЗАК Олег - 11. КАДУБЕЦЬ Назарій /капітан/ - 10. САВЧУК Михайло.  Запасні: КОВАЛЬЧУК Василь. Резерв: САВЧУК Володимир, САВЧУК Ігор, МИКОЛИШИН Володимир, КРУК Сергій.
"Лісники":  99. ДЗЮБ Тарас /воротар/ - 2. ПАВЛЮК Віталій (15. БАЗИЛЕВИЧ Назар, 71), 4. ДМИТРІЄВ Іван, 5. ВОЛКОВ Валентин, 6. ТИМКІВ Василь, 7. ДОБРЯНСЬКИЙ Володимир /капітан/, 8. БОСЯК Ігор, 10. КОСТІВ Тарас, 11. БОЙКО Віталій, 16. СЕМКІВ Роман, 18. ПАСТУХ Олег.
Голи:  1:0 - САВЧУК Михайло (15), 1:1 - СЕМКІВ Роман (26), 2:1 - КОЗАК Олег (50), 3:1 - КИЯК Віталій (70), 3:2 - БОЙКО Віталій (89)
Попередження: КАДУБЕЦЬ Назарій, РУДИЙ Роман, ШАГАЙ Назар - ДЗЮБ Тарас, ВОЛКОВ Валентин.

Без дня три місяці не проводило "Надрічне" домашні матчі...
Гра з "Лісниками" розпочалась зі скандалу. Наш молодий капітан ледь доторкнувся до голкіпера суперників перед ударом зі штрафного, а Дзюб не придумав нічого кращого ніж долонею вдарити по обличччю Кадубця! Вилучення? Ні, лише жовта картка...
Але вже невдовзі грубіян вперше витягував м'яч з сітки воріт. Михайло Савчук, на якого з двох сторін налетіли захисники, майже перед воротарем якось висунув ногу і куля перетнула заповітну лінію. 1:0!!!
Наприкінці тайму гості зрівняли рахунок. Черговий  в цьому сезоні страж воріт "Надрічного" Дмитро Галушка удар зі штрафного спарирував, але на добиванні більш розторопними були гравці в червоно-чорній формі. 1:1.
Але наприкінці тайму наші хлопці були дуже близькими до того, щоб піти на перерву з перевагою в рахунку. Один Михайло (Савчук) віддав, інший (Галабуда) майже з кута майданчика пробив поруч з дальньою стійкою...
Ляпас завдав в першій половині гри, облизня спіймав в другій... Тарас Дзюб напевне намагався зловити сонячних зайчиків, а не м'яч - після шалено оптимістичного удару/навісу Олега Козака ледь не від кутового прапорця - влетів у ближню дев'ятку! 2:1!!!
Але це ще було не все... За кілька хвилин Роман Рудий подаючи зі штрафного знайшов голову Віталія Кияка, який спрямував кулястого за адресою. 3:1!!!
Забили три м'ячі - стільки ж як у семи матчах чемпіонату до цього.
Насамкінець поєдинку "Лісники" післ ... Читати далі »
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Перегляди: 803 | Автор: NADRICHNE | Дата: 04 September 2018 | Коментарі: (0)

Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог