Вітаю Вас, Гість · RSS 16 June 2024, 13:31

Чемпіонат Бережанського району - 2015. 17 тур.
27 вересня. Надрічне. 13:10.
Арбітр: РУДИЙ Роман
Асистенти арбітра: ЛЯСКОВСЬКИЙ Василь /Вільховець/, БАРАН Володимир /Надрічне/,
"Вільховець": 1.Миськів, 3.Харишин, 23.А.Цюпера, 17.Шпирко, 24.Верес, 20.Цепкало, 14.Р.Олійник, 15.Костів (13.Мединський, 59), 10.І.Олійник, 8.А.Олійник, 11.Гоцул
"Надрічне": БАЙ Тарас /воротар/ - САВЧУК Володимир, САВЧУК Ігор, ЛУПИНІС Олег, БОЯНОВИЧ Володимир ЛЕСЬКІВ Ігор, БУНЯК Михайло, КАДУБЕЦЬ Назар (БАРАН Роман, 66), КІЧМАН Степан, МРОЧКО Олег, САВЧУК Михайло /капітан/.
Голи: 0:1 - САВЧУК Михайло (7), 1:1 - ВЕРЕС (22), 2:1 - ОЛІЙНИК Андрій (42), 3:1 - ГОЦУЛ Василь (66),
3:2 - САВЧУК Михайло (68), 3:3 - ЛУПИНІС Олег (80), 4:3 - ОЛІЙНИК Ігор (81).
Вилучення: КІЧМАН Степан (71)

Це був матч туру.
Адже "Вільховець" на новому стадіоні ще не поступався нікому, при цьому лише двічі суперники покидали поле щасливими ("Котів" в Чемпіонаті (1:1) та "Божиків" в Кубку (2:2)). А минулого тижня команда Лясковського, незважаючи на два вилучення, здолала на той момент лідера першості - "Лісники" (1:0).
Водночас "Надрічне" залишалось єдиною командою, яка в другому колі не знала гіркоти поразок.
Між іншим, правда при дуже неймовірному збігу обставин, матч "Вільховець" - "Надрічне" міг стати протистоянням за бронзу.
Як з не згадати минулорічні "Лісові дива" та традиційно, але вже з ностальгією, відзначити унікальність поляни "На Говерлі".
Новостворена "Вільховець-Арена" чимось нагадує футбольний об'єкт в Лісниках, але ще потребує вдосконалення. Трава поки рідка, покриття надто жорстке (схоже там глина залягає, а не земля), а розміри поля трохи нестандартні.
На жаль, в протокол "Надрічне" змогли внести лише 12 гравців. І причини тут різні.
Наша команда на диво швидко повела в рахунку - Михайло Савчук продерся у карну зону суперника та катнув м'яч повз голкіпера - 0:1! Йшла сьома хвилина.
І все далі було непогано, але несподівано Тарас Бай не зумів справитись з ударом Велеса від центральної лінії поля - 1:1.
Були нагоди порушити рівновагу в обох команд.
Але забити вдалося лише перед перервою - кращий бомбардир команди господарів Андрій Олійник реалізував вихід сам-на-сам з нашим воротарем - 2:1.
На початку тайму другого хтось з футболістів "Вільховця" перевірив на міцність поперечку воріт суперника.
Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Перегляди: 1234 | Автор: NADRICHNE | Дата: 27 September 2015 | Коментарі: (0)

Безкоштовний каталог сайтів Каталог MyList.com.ua Каталог україномовних сайтів Україна онлайн LogUA-Сервіс статистики та рейтинг україномовних сайтів. Топ сайтів України. Каталог