Вітаю Вас, Гість · RSS 04 July 2024, 23:51

Головна » 2021 » Серпень » 3 » Чудово все вдається!
07:10
   Чудово все вдається!

"Великий Ходачків" - "Надрічне" 1:3 (0:2)
Бережансько-Козівська регіональна ліга Чемпіонату Тернопільського району. 10 тур.
01 серпня 2021 року. Великий Ходачків. 17:00.
Арбітр: Тарас ЗУБИК (Козова).
Асистенти арбітра: Ігор ЛОБУР (Великий Ходачків), Володимир БАРАН (Надрічне).
"Великий Ходачків": 11. Віталій КРІЛЬ /воротар/ - 2. Дмитро ЦАП , 3. Назар ПАВЕЛКО (9. Павло КУШНІР, 59), 4. Денис БОДНАР (19. Вадим СТАНЬКО, 70), 5. Олександр КУШНІР, 8. Юрій ЛОБУР /капітан/ (15. Вадим КАЧОР, 79), 10. Ігор ЦАП (14. Микола ХОМА, 27; 6. Володимир ПЕТЛЬОВАНИЙ, 59), 13. Іван НОВАК, 17. Петро БАЮС, 19. Ігор ДУЖИЙ (10. Арсен ВИШОМІРСЬКИЙ, 46), 20. Микола ВОЙТОВИЧНевикористаний резерв: Юрій НОВАК.
"Надрічне": 71. Юрій КОРОЛИШИН /воротар/ - 9. Василь КОВАЛЬЧУК, 36. Віталій КИЯК /капітан/, 35. Юрій БОЯНОВИЧ, 17. Петро ГУМЕНЮК - 7. Віталій МАКАР, 22. Михайло ШЕВЧИШИН (20. Руслан Огнистий, 89), 11. Назарій КАДУБЕЦЬ 33. Тарас СОЛЯРЧИК (3. Олег МРОЧКО, 75), 10. Віталій ДИДИК -  66. Руслан ШВЕЦ (44. Олег ЦІСЕЛЬСЬКИЙ, 72)Невикористаний резерв: 2. Олег ДУДА, 4. Андрій БРИДУН, 5. Роман ПОПІЛЬ.
Голи: 0:1 - Віталій ДИДИК (16), 0:2 - Михайло ШЕВЧИШИН (35), 1:2 - Денис БОДНАР (64), 1:3 - Віталій ДИДИК (90+6).
Попередження: -.

Емоції ще не охолонули, а пам'ять про особливості гри футболістів добре збереглась - такою була ввідна інформація.
Адже між заключним поєдинок першого кола між цими командами та початковим другого - лише двотижневий відтинок часу.
До речі, про той матч "Великий Ходачків" в соціальних мережах написав лаконічно:
"Гол забив - Кушнір Олександр (@alexandr22.kushnir )
Гравець матчу - Кріль Віталій (@vitalik.__2001 ), який зробив понад 10 сейвів за гру і залишив ворота сухими".
Між Надрічним і Великим Ходачковом орієнтовна відстань 50 кілометрів. То ж, як і в Таурів, це найдальший виїзд в історії.
Стадіон розташований в районі елітних особняків. З однієї сторони - високі дерева, які до старту гри кидали тінь на півполя, поруч плантація малин, куди м'яч теж регулярно залітав.
В порівнянні з товариською грою з "Хатками", сценарій і результат якої "поставив на вуха" всю футбольну спільноту Бережанщини, у формі "Надрічного" вийшло одразу СЕМЕРО нових гравців. Після тривалої відсутності повернулись в стрій "фіолетових" Віталій Макар, Михайло Шевчишин та Руслан Швец (який вперше вийшов зі старту).
Гра вдавалась одразу.
Назарій Кадубець виконав кутовий, а його друг і сусід Віталій Дидик - хоч і невеликого зросту, але спритності точно в надлишку - і після невдалої гри голкіпера з лічених метрів вколотив м'яч у сітку - 0:1!
Петро Гуменюк виконав штрафний з метрів може сорока і знову воротар і захисники "зелено-білих" проґавили нашого гравця. Михайло Шевчишин безжально розпорядився з такої гостинності - 0:2!!
Моменти виникали в обох команд і доволі регулярно.
Дивно, але правий фланг "Ходачкова" неначе ввів безвіз та оформив зелений коридор для Віталія Дидика, який в більшості випадках був геть сам. Іншу сторону поля розривав своїми діями Тарас Солярчик, протягував по 40-50 метрів м'яча - красиво, але перетримував і мало віддавав передач.
Центр поля просто випалював Віталій Макар. Габаритний Руслан Швец відтягував на себе увагу оборони, а Михайло Шевчишин і Назарій Кадубець шукали вільні зони та оригінальні рішення.
Респект сім'ї Мищишин, яка в повному складі прибула з Надрічного на стадіон у Великому Ходачкові. Вболіваємо разом!
В другій половині поєдинку господарі ще активніше заграли. Зробили купу замін. Запам'ятався один епізод: "Як тебе звати???" - запитав один гравець господарів в іншого!
Скоротили відставання в рахунку після стандарту. Штрафний удар з правого краю - доволі сумнівно призначений - і Денис Боднар таки знайшов можливість закрити дальню стійку - 1:2.
Далі були страшні нерви. На арбітра після перерви кричали часто і ледь не всі, а він побоявся дати бодай одну жовту картку.
В одному з моментів в багатьох серце защемило, коли нападник суперника зблизька розстрілював нашу рамку, але Юрій Королишин довів чому він став найкращим гравцем липня! Квартет захисників Василь Ковальчук - Юрій Боянович - Віталій Кияк - Петро Гуменюк - (лише вони відіграли і в Бережанах, і в Ходачкові без замін) пожеж не створювали, страхували надійно.
На 89 хвилині дебютував Руслан Огнистий з Рекшина, якого кілька днів тому дозаявили.
Перший тайм тривав майже 52 хвилини, а другий - 53. Тобто 105 хвилин загального часу!
Інтригу в матчі вбили два Віталії аж на відмітці 90+6. Коли Макар в центрі поля зупинив ігрову кулю і точно віддав далечезну передачу на Дидика, який вибігав між оборонцями. І Віталій Іванович, похитавши воротаря, увігнав м'яча в сітку! 1:3!!! Завіса!
Смак перемог дуже солодкий!!!
Далі випробування фаворитами - "Таурів" і "Куропатники".

Категорія: Футбол. ФК "Надрічне" | Переглядів: 497 | Додав: NADRICHNE | Теги: футбол, ФК Надрічне | Рейтинг: 0.0/0